Путін заявив, що “бандерівці вбили півтора мільйона євреїв”. Він реально збожеволів

Путін заявив, що “бандерівці вбили півтора мільйона євреїв”.

Про це володимир путін сказав на засіданні російського оргкомітету “Перемога” у розмові з директором Центрального музею Великої Вітчизняної війни Олександром Школьником:

путін: А скільки євреїв було знищено в Україні нацистами та колабораціоністами, про яких зараз сказав головний рабин Росії?

Школьник: Не зможу точно відповісти, Володимире Володимировичу.

путін: А я вам скажу. А я вам скажу. Це півтора мільйони людей. Жінки, люди похилого віку, діти. Півтора мільйони людей. Якщо за Голокост було знищено нацистами шість мільйонів, то це чверть. Двадцять п’ять відсотків жертв. Олександре Яковичу, а хто це робив в Україні?

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Школьник: Ну, власне, це робили, зокрема, і самі українці, які вступали…

путін: Які українці?

Школьник: … у підрозділах.

путін: Які українці?

Школьник: У сенсі? У сенсі, ну?

путін: У прямому розумінні.

(Школьник намагається відповісти)

путін: Там були українці, які рятували інших людей. А хто нищив?

Школьник: Це були нацисти.

путін: Так. То були не просто нацисти. Це були ті колабораціоністи, про які зараз головний рабин росії сказав. Це ось якраз бандерівці і що з ними давали прямі вказівки. Німці навіть… навіть війська СС не вважали за можливе брати участь у цих масових репресіях. Вони практично передали це все до рук місцевих націоналістів та антисемітів. Ось. Це має пряме відношення до сьогодення. І все, чим ми займаємося, не повинно мати умоглядного значення. Це все конкретні речі, пов’язані з сьогоденням. Тому я також прошу вас на це звернути увагу.

istpravda.com.ua