Посібник терористів та російських окупантів полтавський мер потрапив до бази «Миротворця»

506

Міський голова Полтави Олександр Мамай, який днями відзначився своїми висловлюваннями про те, що в Україні йде війна між Росією та Америкою, а на Сході країни брат іде на брата, потрапив до бази «Миротворець». Про це повідомляє poltavawave.com.ua.

Центр дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку вносить до свого реєстру людей, чиї дії чи висловлювання можуть нести загрозу нацбезпеці, суверенітету чи територіальній цілісності України.

Посібник терористів та російських окупантів — так позначили очільника Полтавської територіальної громади на сайті.

До слова у 2015 році Олександр Мамай відмовився голосувати за проект рішення міської ради Полтави про визнання Росії агресором, а ЛНР та ДНР — терористичними організаціями. У відповідь на запитання Інтернет-видання «Полтавщина» він зазначив, що це «політичне питання»:

«На сьогоднішній день у мене немає жодної інформації окрім засобів масової інформації. Моя особиста думка на сьогоднішній день: політичні всі питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України. Наскільки мені відомо, Верховна Рада визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями не підтримала, наскільки мені відомо, Європа теж не підтримала, тому, мені б хотілося, щоб не втягували жодну місцеву громаду в політику. Як прийме рішення Верховна Рада, так ми і будемо користуватися»

До слова, на той момент Парламент уже підтримав аналогічну постанову.

Тим часом полтавські депутати вже підготували заяву до Служби безпеки України.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!