Оголошено переможців конкурсу «Самовидець»

165

 
Стали відомі переможці Конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець». Їхні імена оголосили під час церемонії нагородження, яка відбулася сьогодні в одній із київських книгарень «Є».
Повідомляє Читомо.
І місце зайняла Гаяне Авакян з історією, яку розповідає мама про загиблого на війні сина – під назвою «Подарунок для мами», ІІ – Христина Шалак з репортажем, яий народився у стінах психіатричної лікарні, в якій вона працює – «Бог і вільні», ІІІ – Тетяна Гладиш із текстом про інклюзивність – «Репортаж із чотирьох стін».
Переможці отримають грошові винагороди: за І місце – 10 000 грн, за ІІ – 7 000 грн, за ІІІ – 5 000 грн.
Цього року автори й авторки досліджували тему покоління вільних: хто вони, які, чим живуть, як бачать минуле, осмислюють теперішнє, а головне – як творять майбутнє?
На конкурс надійшло 82 роботи.
Оцінювало репортажі й обирало найкращих авторів журі у складі: журналістки, репортажистки, переможниці 4-го «Самовидця» Єлізавети Гончарової, репортажиста, письменника, журналіста Олега Криштопи та дослідниці нон-фікшн літератури Марії Титаренко.
Нагадаємо, що до короткого списку конкурсу увійшли: Гаяне Авакян, Тетяна Гладиш, Віра Курико, Вадим Лубчак, Олена Максименко, Григорій Пирлик, Євгенія Подобна, Тетяна Синьоок, Анастасія Федченко, Христина Шалак.

Прокоментуєте?