Один у полі воїн. Сміливий виступ Лії Ахеджакової проти путінського режиму (відео)

1324

Радянська і російська акторка театру і кіно, Народна артистка Росії Лія Ахеджакова зі сміливою промовою проти російського режиму та на підтримку так званих «іноагентів».

Про це повідомляє newsyou.info.

Виступ легендарної акторки, відеозапис якого активно розповсюджують користувачі соціальних мереж, відбувся 6 грудня під час церемонії вручення премії глядацьких симпатій «Зірка театрала» у московському «Театрі Вахтангова». Під час церемонії Ахеджакова отримала нагороду у почесній номінації «Легенда сцени».
«Ми виходимо на сцену, щоб транслювати смисли. А зараз смисли стали змінюватися. Історична пам’ять народу, трагічна пам’ять загортається в гарну легенду, яку нам пхають. І її треба дотримуватися, інакше виникне товариш Бастрикін (глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін – «Главком»), – сказала вона.
Акторка висловила обурення тим фактом, що у сучасній Росії найкращим представникам інтелігенції присвоюють звання «іноагентів», а по суті, шпигунів.

«Це ж шпигун, котрий за гроші ходить, нюхає, на нас доносить і який руйнує наше життя. Оце іноагент. Але чому звання іноагенту присвоюється зараз найкращим людям професії? Найкращим! Найкращі журналісти, найкращі правозахисники. Мій друг Лев Пономарьов – іноагент!», – наголосила акторка.

Зазначимо, що Лія Ахеджакова не приховує своїх опозиційних щодо чинної російської влади поглядів та неодноразово відкрито висловлювала підтримку Україні у протистоянні з РФ.
Раніше повідомлялося, що Народну артистку Росії Лію Ахеджакову викликали до Слідчого комітету Росії, де влаштували їй допит в рамках перевірки вистави «Перший хліб» за скаргою громадської організації «Офіцери Росії».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!