Одіозна рашистська пропагандонша сімоньян «включила задню»

Відома пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян, яка із захопленням анонсувала застосування ядерної боєголовки РФ у ток-шоу у Володимира Соловйова та поливала брудом усіх, незгодних із війною в Україні, різко змінила риторику. Вона заявила, що сама представляє виключно глибинний простий народ, а високопосадовцям ніколи не служила.

Про це агітатор вторгнення в Україну написала в Twitter. Симоньян клянеться, що немає політичних амбіцій, служить лише народу Росії, у чому начебто бачить сенс свого життя.

“Я просто люблю свій народ і служу своєму народу. Не чиновникам. Якісь із них хороші, якісь погані, якісь дуболоми. Я хочу залишати за собою право говорити те, що я думаю, на користь того самого суспільства і народу, якому я служу”, – намагається виправдатися редактор федерального “смітника” RT.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо, що Симоньян вже відзначилася нестандартним висловом у розпал “часткової мобілізації”. Вона вийшла в ефір, щоб закликати росіян колективно говорити правду, оскільки неправда рано чи пізно призводить до катастрофи.

“Бджоли проти меду, Симоньянша – проти брехні”, – відреагували у соцмережах на “сенсацію” від редактора головного пропагандистського ЗМІ у РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, пропагандистка та редакторка телеканалу RT Симоньян вкрай негативно оцінила “часткову мобілізацію”, яку оголосив президент РФ Володимир Путін. Вона поскаржилася, що процес так званої СВО відбувається не так, як анонсував Кремль.

news.obozrevatel.com