Одеську Гуморину скасували через коронавірус

213

Через карантин, пов’язаний з COVID-19, 1 квітня в Одесі знову не відбудуться концерти, каранавальна хода та інші традиційні заходи Гуморини.

Скасовано також флешмоби і трамваї з клоунами, повідомила у зверненні до одеситів директорка департаменту культури та туризму міської ради Тетяна Маркова, передає ukrinform.ua.

“Цього року Гуморина вдруге на карантині. Заздалегідь знали, що не буде масової ходи, великих концертів. Але планували організувати в місті 3D-фотозони, спеціальні кулькові проєкти, флешмоби, виставки карикатур, живопису, цитат і фотографій. Втім, зробити й цього не зможемо, оскільки Одеса опинилась у “червоній” зоні епіднебезпеки”, – зазначила директорка департаменту.

Вона додала, що багато одеситів з усього світу надсилають привітання з Гумориною, які буде оприлюднено 1 квітня на сторінці Департаменту культури та туризму у Facebook і на сайті міста.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!