Негайний вступ України до ЄС: рішення ухвалене, залишилося його реалізувати

475

Вступ України до ЄС: наша країна зараз добивається негайного та повноцінного членства в Європейському Союзі. Не перспективи, не кандидатства, а прийому України до складу ЄС просто зараз. Це — найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Європейський Союз.

Історичні часи вимагають великих та історичних рішень, які здатні докорінно змінити динаміку подій. Усі історичні рішення якраз і були такими, бо ухвалювалися у переломний момент і змінювали долю світу. Вступ України до ЄС – це якраз таке рішення.

Негайний вступ України до ЄС – це шанс як для України, так і для самого ЄС. Саме Україна об’єднала сьогодні всі країни Європейського Союзу, хоча і надзвичайно дорогою ціною.

З Україною Європейський Союз буде точно міцнішим. Україна довела свою силу, довела, що українці такі самі як і європейці. Тепер ЄС має довести, що він разом з українцями.

Без України не буде уже Європи, і це необхідно раз і назавжди зафіксувати. Тепер ми разом маємо будувати новий світ, і у цьому новому світі Україна – це вже Європа. Це визнали всі, включно з Європейським Союзом. То до чого затягувати час, якщо просто треба визнати факт, який уже стався?

На нас чекає завершення війни та відбудова України, і цей шлях ми маємо пройти разом, і розпочинати відповідну роботу треба вже зараз.

Момент нечуваного консенсусу щодо підтримки України у Європі можна розглядати як своєрідний «референдум» з питання приєднання України до ЄС. Рішення прийнято, його підтримали всі, залишилося його реалізувати, і робити це треба негайно. Тут і зараз.

stopcor.org

За матеріалами пресслужби ГІ “Права справа”

 

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!