Назвали лауреата премії імені Лятошинського

287

Лауреатом премії імені Б. Лятошинського в 2022 році став заслужений діяч мистецтв України Михайло Швед.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти у Фейсбуці.

“Сьогодні відбулось засідання Комітету з присудження премії імені відомого українського композитора.Члени Комітету, які досконально ознайомились з усіма поданими заявками, шляхом відкритого рейтингового голосування, визначили лауреата премії. Цьогоріч ним став Швед Михайло Богданович за твори: «Відзвуки» для трьох перкусійників; «Блазні» для двох скрипок; «Псалом № 137» для бас-баритона та ансамблю; «Паралелі» для струнних”, – йдеться у повідомленні.

Зі свого боку члени Комітету окремо відзначили високий рівень робіт композиторів Остапа Мануляка та Адріана Мокану.

Михайло Швед – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України, лауреат премії імені М. Леонтовича та премії імені Л. Ревуцького. Його твори уже широко знані у світі, оскільки неодноразово виконувались у Польщі, Австрії, Німеччині, Швейцарії, Канаді, Азербайджані та інших країнах.

Премія імені Б. Лятошинського присуджується щороку в січні професійним композиторам за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості.

Фото: Фейсбук

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!