Найперше видання роману Джейн Остін продали за рекордну суму

Перше видання роману Джейн Остін “Емма” стало найдорожчою роботою автора, яка колись була продана на аукціоні, інформує freezmi.io.

Невідомий покупець із США придбав копію твору за £375 тис і наполіг, щоб книга залишилася у Великій Британії. Про це пише Guardian.

Пітер Харрінгтон, лондонський торговець з рідкісними книгами, розповів, що це єдина копія роману Остін, підписана видавцем, а не самим автором. Видання подарувало її подрузі Енн Шарп, яка була гувернанткою дітей Едварда.

За даними джерела, тритомник буде виставлений на загальний огляд Chawton House в Хемпширі. Саме там розташовані бібліотека та навчальний центр, які спеціалізуються жіночою творчістю англійською мовою з 1600 по 1830 рік. Раніше на місці організації був будинок брата Джейн Остін – Едварда.

Ми раді, що така масштабна робота Джейн Остін займе своє місце серед літературних скарбів у нашій колекції”, – розповіла директор установи Кеті Чайлдс.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Джейн Остін жила з 1775 по 1817 рік. Померла у такому ранньому віці через Аддісонову хворобу. Найвідомішим її романо є “Гордість та упередження”, видана в 1813 році.