На Youtube телеканалу «1+1» відтепер доступний для перегляду онлайн фільм «Чорний ворон»

719

Фільм «Чорний ворон», який відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках, можна безкоштовно переглянути на Youtube телеканалу «1+1», про це повідомляє amazingukraine.pro з посиланням на “Нове українське кіно”.

Історична драма режисера Тараса Ткаченко створена за мотивами однойменного роману-бестселеру Василя Шкляра, в основу якого покладені історичні документи, зокрема, із розсекречених архівів КДБ.

Події фільму розгортаються у 1922 році. Історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, колишнього офіцера армії УНР, який став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Непереборна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Тому він свідомо та відважно жертвує сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, майбутнє українців і власної родини.

Подивитись фільм «Чорний ворон» онлайн можна безкоштовно на Youtube телеканалу «1+1» за посиланням або ж на сторінці сайту.

У стрічці глядачі зможуть почути голос автора – Василь Шкляр озвучив історичні коментарі до фільму, знятого за мотивами його роману, та став для них закадровим поводирем в минуле української історії.

Народна артистка України Наталя Сумська у кінопроекті стала ворожкою Явдохою. Нагадаємо, саме за цю роль акторка визнана переможницею Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкраща жіноча роль другого плану”.

Також в екранізації історичного роману зіграв Сергій Бабкін – відлюдника Варфоломія. У фільмі співак зображений як вічний гайдамака, який веде аскетичний спосіб життя та живе у підземеллях Мотронинського монастиря. Він проводить тунелями холодноярців, рятуючи їм життя.

Пісня Святослава Вакарчука “Веселі, брате, часи настали…” стала саундтреком до фільму Тараса Ткаченка. Композитором інших музичних тем стрічки став клавішник гурту “Океан Ельзи” Мілош Єліч, який працював над створенням музичного оформлення драми.

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!