На відкритті новорічного містечка за участю Зеленського дітей одягнули в шарфи з рекламою букмекерської контори

17 грудня на відкритті святкового містечка біля Офісу президента України діти були одягнуті в шарфи з рекламою букмекерської контори Parimatch.

Як повідомляють bykvu.com, фото з дітьми було розміщено на сайті президента України.

17 грудня з’явилася новина про те, що президент України Володимир Зеленський і перша леді України Олена Зеленська відвідали відкриття святкового містечка на Банковій. Разом з новиною опубліковано світлини цієї події, на одній з яких чотири дівчинки, і на усіх чотирьох шарфи з написом “Parimatch”.

Згідно зі статтею 22-1 Закону України “Про рекламу”, в рекламі азартних ігор заборонено використовувати осіб, які не досягли 21-річного віку, у тому числі як фотомоделей. Згідно з цим же законом, рекламою вважається “інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару”.

Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” регулюється, зокрема, і букмекерська діяльність, що відносить її до азартних ігор.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Згідно з цим законом, публікація на сайті президента України фото дітей в одязі з атрибутикою букмекерської контори є рекламою азартних ігор з використанням осіб, які не досягли 21-річного віку.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.