«На трон сів неймовірний бовдур». Квартал-95 скасував прем’єру першого повнометражного мультфільму

535

Прем’єру фільму «Гуллівер повертається» перенесли на весну 2021 року. За словами продюсера, це пов’язано з «нестабільними умовами», – повідомляє glavcom.ua з посиланням на  офіційну сторінку мультфільму в Facebook.

«Повернення Гуллівера» (Gulliver Returns) – перший повнометражний мультфільм від студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Спочатку планувалося, що стрічка вийде на екрани 24 грудня, однак недавно стало відомо, що її вихід відклали до 29 квітня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

В анонсах «Гуллівера» раніше трохи розповідали про сюжет стрічки.

«Гуллівер отримує листа, в якому його просять про допомогу жителі Ліліпутії. Край у страшному занепаді, тому без хорошого й мудрого велетня їм не обійтися. На трон сів неймовірний бовдур, і кожен відчуває на собі важкі наслідки його дурості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли в самого не все гаразд? За словами творчої команди, мультфільм буде цікавий як дітям завдяки запаморочливим пригодам і гумору героїв, так і батькам завдяки актуальному соціальному й навіть політичному підтексту», – писали про мультфільм.

Презентація українського мультфільму відбулася в Берліні в межах кінофестивалю Berlinale, який цього року відсвяткував 70-річний ювілей. Проєкт також узяв участь у найбільшому світовому кіноринку Marche du Film у Каннах.

https://www.facebook.com/GulliverReturns/videos/404334964344470/?t=26

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!