Мистецький арсенал оголосив конкурс на посаду директора

Мистецький арсенал оголосив на посаду генерального директора Національного культурно-мистецького та музейного комплексу. Про це повідомляє suspilne.media.

Нинішня очільниця Олеся Островська-Люта завершує каденцію за 2 місяці.

Конкурс на посаду директора оголосили 14 травня, згідно із Законом України “Про культуру” – за два місяці до завершення каденції чинної очільниці. Строк проведення конкурсу – не більше 2-х місяців з дня оголошення.

До участі запрошуються особи, що мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років та досвід роботи на керівних посадах в інших сферах не менше трьох років, володіють державною мовою.

Кандидати мають зібрати наступні документи: заява про участь у конкурсному відборі, згода на обробку персональних даних, автобіографія, інформація про громадянство, трудову діяльність, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимостi, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про вищу освіту, два рекомендаційні листи, мотиваційний лист та інші документи на розсуд претендента.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Документи приймають впродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220, контактний телефон: (044) 255-78-45, електронна адреса: zina@dus.gov.ua.

Конкурс проводить конкурсна комісія, сформована з трьох представників від Колективу Мистецького арсеналу, трьох представників Державного управління справами та трьох представників громадських організацій, що працюють у сфері мистецтва та культури. З умовами участі в комісії можна ознайомитися на сайті ДУС.

Що відомо

Мистецький арсенал – флагманська українська культурна інституція, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи.

Головною будівлею інституції є Старий Арсенал – пам’ятка історії та архітектури національного значення загальною площею понад 60 тисяч метрів. Загалом Національний комплекс займає площу понад 10 гектарів, окрім Старого Арсеналу, включає в себе частину історичних оборонних валів.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.