Музей історії козацтва на Хортиці після «Великої реставрації» стане інклюзивним

714

Музей історії запорозького козацтва на острові Хортиця у Запоріжжі буде інклюзивним після завершення реконструкції.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко у Фейсбуці

“Повністю інклюзивним стане і Музей історії козацтва, який роками стояв зачинений через аварійний стан. Його вже реконструюють за кращими стандартами світових музеїв у рамках програми “Велика реставрація”, – написав Тимошенко.

Він додав, що інклюзивним буде також суспільний простір Козацьке коло на Хортиці – там проводитимуть концерти, фестивалі та форуми.

Як повідомляв Укрінформ, перша леді Олена Зеленська та Кирило Тимошенко відвідали Хортицю, де триває масштабна реконструкція. Зеленська повідомила, що згідно із затвердженою урядом Національною стратегією зі створення безбар’єрності найближчими роками втілюватимуть у життя 200 проєктів, і острів Хортиця – один із них.

Також повідомлялося, що роботи з оновлення “Кургану Єдності”, розташованого у Національному заповіднику “Хортиця” у Запоріжжі, завершать до Дня Незалежності України. Це об’єкт “Великої реставрації”, що відбувається за програмою Президента “Велике будівництво”.

Курган заввишки 16 метрів – найвища точка на острові Хортиця. Він стане своєрідним оглядовим майданчиком.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?