Міжнародний журнал ArtReview опублікував щорічний список ста найвпливовіших персон в світі мистецтва

293

Британський міжнародний журнал про сучасне мистецтво ArtReview опублікував свій щорічний рейтинг ста найвпливовіших персон в артсвіті “Power 100”.

Як інформує suspilne.media, відповідний список опублікований на сайті журналу.

Перше місце у рейтингу посів ERC-721 — стандарт токенів у мережі смарт-контрактів Ethereum.

На другому місці — антропологиня і авторка книги “Гриб на краю світу” про вплив людського втручання на екологію Анна Левенхаупт Цзін. Книга була відзначена премією Грегорі Бейтсона та Віктора Тернера.

Третє місце посів індонезійський артколектив Ruangrupa, який займається організацією майбутньої виставки сучасного мистецтва Documenta 15.

Четверте, п’яте та шосте місця в списку отримали художники Тістер Гейтс та Анне Імхоф і теоретик культури Фред Мотен відповідно.

До першої десятки рейтингу також увійшли мультимедіа-художниця Цао Фей, артколектив кінематографістів Karrabing Film Collective, художниця Керрі Мей Вімс та вчені-автори робіт про альтернативні соціальні та економічні організації Девід Гребер і Девід Венгроу.

З повним списком Power 100 ArtReview 2021 можна ознайомитися за посиланням.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.