Мягков підтримував Україну й виступав категорично проти окупації Криму

499

Відомий радянський і російський актор Андрій Мягков, який помер 18 лютого у віці 82 років, активно підтримував Україну й виступав проти дій президента РФ Володимира Путіна.

Як говорив знаменитість, майбутнє України залежить не тільки від влади, але й від самих її жителів. Детальніше про висловлювання Мягкова про нашу країну – читайте далі в матеріалі OBOZREVATEL (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Так, артист став одним із тих зірок, які виступали проти дій російського президента Володимира Путіна в окупованому Криму. Мягков поставив свій підпис в альтернативному списку – на підтримку України.

Як відомо, актор об’їздив із гастролями всю Україну й тому він закликав жителів країни триматися разом, не допускати агресії і зберігати мир.

“Я бажаю всім українцям, які стоять і з того, і з іншого боку, тільки миру. Для цього потрібні воля, розум, витримка й любов до ближнього свого. Я бажаю і навіть прошу, благаю вирішити все мирним шляхом. Благаю”, – говорив Мягков.

Нагадаємо, Андрій Мягков – один із найбільш популярних акторів Радянського Союзу. Прославила його багаторічна співпраця з режисером Ельдаром Рязановим, що вилилася в картини “Іронія долі, або З легкою парою!”, “Службовий роман”, “Гараж” і “Жорстокий романс”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!