Макс Кідрук вестиме авторське шоу на «Українському радіо»

464

Щодня о 7:30 та 16:55, починаючи з 6 вересня, на «Українському радіо» виходитиме авторське шоу українського письменника Макса Кідрука «Теорія неймовірності». 

Хронометраж програми 5-10 хвилин, заплановано 70 випусків. Як повідомляє stv.detector.media, про це у фейсбуку написав Макс Кідрук.

«Чому “Теорія неймовірності”? Тому що наука постійно йде проти течії і заперечує усталену думку. Галілей колись виступив проти клерикалів, сказавши, що Земля обертається навколо Сонця, а не навпаки. Дарвін був один проти всіх, коли заявив, що дивовижна складність живого не потребує творця. Ейнштейн узагалі наговорив стільки всього про простір та час, що багатьом досі на голову не налазить. Усі ці ідеї свого часу видавалися божевільними, й потрібна була неабияка хоробрість, щоб відійти від загальноприйнятих переконань і визнати, що правда неймовірніша, ніж будь-хто міг би уявити. Саме тому –  “Теорія неймовірності“», – зазначив він. 

За словами письменника, він розповідатиме про речі, які на перший погляд видаються немислимими. 

«Говоритиму, наприклад, чому відмова від поліетиленових пакетів, попри весь ажіотаж, ні на що не впливає. Що “Тесла” –  це посереднє авто, яке далеко не завжди є екологічнішим за гібридні автівки. Що абсолютна більшість бактерій нешкідливі, а є навіть такі, без чийого заспокійливого впливу на імунітет ми не зможемо жити. А ще – про старіння, ГМО, польоти на Марс і глобальне потепління», – поділився Макс Кідрук.

Він додав, що проєкт стосуватиметься не лише науки, але й поп-культури.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?