Ковчег “Чорнобиль”. У Києві відкрилася виставка за підтримки Девіда Лінча

1169

За підтримки Девіда Лінча у музеї Шевченка відкрилася виставка Дениса Копилова “Ковчег “Чорнобиль: Перезавантаження”. Значна частина робіт були складовою грандіозної експозиції митця у Прип’яті, присвяченої 35-ій річниці аварії на АЕС. Про це повідомляє suspilne.media.

Соціальний артпроєкт складається з двох блоків, що доповнюють один одний, — “Ковчег. Чорнобиль” та “Мутація”, які розташовані на подвір’ї та у залах музею. На смисловому та візуальному рівні вони є частиною великої, цілісної історії.

Проєкт особисто підтримав всесвітньовідомий режисер Девід Лінч та його фонд — David Lynch Foundation, який виступив партнером заходу. У своєму листі Девід Лінч написав: “Немає більше випромінювання радіоактивної отрути, тепер випромінюємо світ, узгодженість і щастя.”

“Мета експозиції — трансформувати відношення до чорнобильської зони зі знаку “мінус” на знак “плюс”, оскільки саме ця зона стала притулком для численних тварин, що абсолютно безпечно живуть і розмножуються після їх символічного порятунку від головного хижака – людини – у Ноєвому Ковчезі природи”, — йдеться в описі артпроєкту.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!