Forbes вніс білоруську письменницю Світлану Алексієвич до списку найуспішніших жінок старших 50 років

395

Американський журнал Forbes вніс білоруську письменницю, Нобелівського лауреата з літератури Світлану Алексієвич до списку 50 найуспішніших жінок старше 50 років у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка). Про це повідомляє interfax.com.ua.

“У 2015 році Алексієвич стала першою жінкою з Білорусі, яка отримала Нобелівську премію з літератури. Критик диктаторських режимів, її роботи про радянське та пострадянське життя отримали високу оцінку за те, що вони зосереджені на особистостях і глибинній гуманності людей, які опинилися у кризових ситуаціях”, – ідеться на сайті видання.

“У 2020 році Алексієвич приєдналася до ради, яка виступає за мирне передання влади на президентських виборах у Білорусі. Вона була її єдиною учасницею, яку не заарештували за участь, і восени 2020 року виїхала з Білорусі до Німеччини”, – зазначили у Forbes.

Як наголошує видання, “жінки у всьому світі доводять, що 50 років і старше – це нове золоте століття”.

У списку представлені успішні засновниці організацій, ділові та політичні лідери, науковці та представниці творчої сфери.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!