Фестиваль «Книжковий Миколай» на Херсонщині цьогоріч проходить онлайн

424

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляє у Фейсбуці Український культурний центр гуманітарного відділу Херсонського державного університету.

«Поети, прозаїки, бібліотекарі, книговидавці, представники книжкових магазинів, співаки, музиканти відомі і початківці та всі-всі-всі небайдужі! Записуйте відеоролики з презентаціями книг/своїх нових творів/пісень українською мовою та викладайте їх на своїй персональній сторінці у Facebook із хештегом #КНИЖКОВИЙ_МИКОЛАЙ», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що натхненниками та організаторами п’ятого південного фестивалю книги та читання “Книжковий Миколай” є Український культурний центр гуманітарного відділу ХДУ спільно з літпроєктом “Книжкова шафа”, з мережею магазинів “Учбова книга”, обласними бібліотеками – ім. Дніпрової Чайки, Бориса Лавреньова та Олеся Гончара.

«У нас є прекрасна можливість зробити також спогади про минулі фестивалі, про його учасників, щоб вони поділилися, що у них нового з’явилося. Щоб відбулася комунікація, щоб фестиваль жив – п’ятий фестиваль буде онлайн, а шостий, впевнена, вже відбуватиметься, як і раніше», – сказала кореспондентові агентства представниця Українського культурного центру гуманітарного відділу ХДУ Світлана Думинська.

За її словами, цьогоріч свої презентації учасники фестивалю можуть представляти онлайн до кінця року.

Святковий онлайн-марафон триває і на офіційній сторінці фестивалю у Фейсбуці.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!