Etnodim та Сергій Жадан збирають кошти на 100 авто для ЗСУ

24 серпня бренд українських вишиванок Etnodim на своїй сторінці в Instagram оголосив, що долучиться до ініціативи українського письменника Сергія Жадана, у межах якої збирають кошти на автівки для ЗСУ.

“31-а річниця Незалежності України відбувається в боротьбі, зі стиснутими кулаками та піднятими головами. Ми горнемося до історії наших дідів, й разом з тим зрощуємо історію держави в собі. Ми живемо її біль та її шлях до перемоги. Ми стаємо тонкими, як поетичне відчуття, й міцними, як поетичне слово”, —  зазначили на сторінці Etnodim.

До допису додали відео з Жаданом, який читає вірш “Чекають вечора люди, схожі на равликів”, написаним напередодні Дня Незалежності.

Спершу благодійний збір запустив Сергій Жадан. Його мета — зібрати кошти на 100 автівок для українських військових. “Друзі, всім привіт. Серпень починається якось зовсім нелегко. Але нашу роботу за нас ніхто не зробить. Ми тут із Олегом подумали-подумали, поспілкувалися з хлопцями та дівчатами з підрозділів, і вирішили пригнати до Харкова 100 автівок для ЗСУ”, — звернувся Жадан на своїй сторінці у Facebook.

suspilne.media

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал