«Дзеркало тижня» запускає проект про «публічний ляльковий театр»

29 вересня 2020 року видання «Дзеркало тижня» розпочинає новий проєкт «Країна по поличках» – про ситуацію в 23 містах України перед місцевими виборами. Про це йдеться на сайті zn.ua.

«Команда журналістів під кураторством Інни Ведернікової чимало потрудилася, розкладаючи по поличках вибори в обласних центрах України. Щодня ми публікуватимемо текст про нове місто, назву якого ми з вами чули, обличчя туманно пригадуємо, але практично нічого не знаємо про те, ким і чим воно живе. Ми познайомимося зі своєю країною, яка 25 жовтня зміниться дуже серйозно», – повідомляє «Дзеркало тижня».

Автори проєкту розкажуть про мерів, їхніх конкурентів і спонсорів усіх. «Ви дізнаєтеся, як за лаштунками публічного лялькового театру протистоять один одному вихідці з однієї рекетирської бригади, з одного бізнесу або з однієї сім’ї», – йдеться на сайті. Zn.ua проаналізує бюджети міст, які зросли, і способи їх освоєння; розкаже про здачу в оренду партійних списків; нагадає про обіцянки, які давали містянам, — виконані й забуті; опублікує свіжі соціологічні дослідження, які за підтримки IRI спеціально для цього проєкту здійснює компанія Info Sapiens.

«Дзеркало тижня» запевняє, що ні в них, ні в дослідників немає фаворитів серед кандидатів.

«Чи будемо здатними ставити перед собою та вирішувати завдання, що виходять за межі можливостей ОТГ? Чи виростимо та оберемо лідерів, здатних на більше, ніж княжити? Відповіді на ці й багато інших запитань ми шукали в 23 містах і завтра почнемо пропонувати їх вам. Неупереджено, за абеткою (відштовхуючись від областей). І з виходом останнього тексту і ми, і ви зрозуміємо, що тепер знаємо свою країну значно краще», – зазначають в «Дзеркалі тижня».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.