Держкіно заборонило до прокату фільм із Зеленським

393

Державне агентство з питань кіно з 2015 року не видає прокатного посвідчення фільму “Ржевський проти Наполеона”, в якому одну з головних ролей зіграв нинішній Президент України Володимир Зеленський.

Про це йдеться у відповіді Держкіно на інформаційний запит ukranews.com.

“Держкіно не видавало прокатне посвідчення на фільм “Ржевський проти Наполеона” (Росія, 2011, режисер М.Вайсберг) жодної компанії-дистриб’ютора з жовтня 2015 року”, – йдеться у відповіді агентства.

Такі дії Держкіно пов’язані з тим, що з 6 жовтня 2015 року одного з акторів фільму російського коміка Юрія Гальцева включено до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.

А згідно зі ст. 15 закону “Про кінематографію” забороняється прокат фільмів, у яких беруть участь включені до цього переліку особи.

“Ржевський проти Наполеона” – російсько-українська комедія, що вийшла в прокат 2012 року.

Володимир Зеленський не лише зіграв у ньому роль Наполеона, а й виступив продюсером фільму разом зі своїми компаньйонами по “95 кварталу” Сергієм та Борисом Шефірами та Андрієм Яковлєвим, а також російським режисером та продюсером Сергієм Лівневим.

Відомий російський комік Юрій Гальцев відіграв у ньому епізодичну роль мера.

Фільм отримав переважно негативні відгуки в пресі.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!