Черговий провокативний ляп від Арестовича. Соцмережі обурені

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розкритикував українських активістів та заявив, що успіх України можливий лише у тих сферах, на які досі не впливають громадські діячі.

Відповідний допис він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

“Українська культура вражає і захоплює. Доти, доки туди не допустили активістів. У світі немає жодної людини, яка б відчула українську музику і не захопилася. Тому, що там немає активістів”, — написав він

За словами Арестовича, “Україна домінує у кіберспорті, оскільки активісти ще не дісталися”.

“Агрофінновації, банкінг, електронна держава, навіть Збройні Сили — ми демонструємо світові зразки, від яких він божеволіє і бажає дотягнутися. Поки що немає активістів. Суч (сучасна — ред.) українська література гарна там, де змогла відстояти себе від активістів. Не знаю, як там український секс (давно там не був), але дайте вгадаю — світ бажає його до запаморочення чи там уже встигли з’явитися наші активісти?”, — написав радник голови ОП.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Соцмережі обурились заявою радник глави Офісу президента і нагадали йому, що саме українські активісти пішли першими у черги до лав ТРО, а також постачають українській армії амуніцію та інші необхідні речі на фронт.

prm.ua