Автора ідеї «денацифікації» України викликають на допит: деталі кримінальної справи

Автора книги «Денацифікація України. Країна невивчених  уроків» Армена Гаспаряна Генпрокуратура України викликає на допит.

Невідомо, чи ідея «денацифікації» виникла саме в його збоченому мозку, чи це було замовлення від керівництва Росії. Але саме Гаспарян у своїй книзі виклав концепцію, як має відбуватися геноцид українського народу.

Автора книги підозрюють у публічних закликах до геноциду українців, а також у виготовленні та розповсюдженні матеріалів з закликами до геноциду.

У своїй книзі, яку Гаспарян написав у 2017 році, просувалися ідеї неспроможності існування української держави.  Йшлося й  про неповноцінність та другосортність української нації.

У книзі були заклики до російської влади провести «денацифікацію» України. Армен Гаспарян писав про те, що РФ має напасти на України, повністю її окупувати.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Найбільш «цікаве» Гаспарян пропонує після закінчення військових дій на території України. Тут саме й розпочинається «денацифікація», яку має здійснювати російська влада.

Усіх українців, які залишаться живими після бойових дій, треба відправити до фільтраційних таборів, а потім їх судити. Автор книги навіть згадує Нюрнберзький процес 1945-1949 років, як приклад. На цьому процесі мають бути оголошені вироки усім людям, які мають проукраїнську позицію.

Найбільш проукраїнських людей Гаспарян пропонує знищити, а усіх інших відправити до концентраційних таборів та залучати до робіт без оплати праці.

Денацифікацію України Гаспарян закликав проводити, починаючи з кордонів так званих «Л/ДНР» поступово просуваючись на захід.

Книгу Армена Гаспаряна закупала адміністрація президента РФ Володимира Путіна для її вивчення та використання державними службовцями.

Крім написання книги Армен Гаспарян відомий своїми виступами у пропагандистських «ЗМІ» Росії де теж лунали заклики до геноциду народу України.

Термін «денацифікація» постійно використовується Путіним, Лавровим, політиками рангом нижче, пропагандистами усіх рангів. Саме денацифікація України, була однією з заявлених цілей війни Росії проти України.

donpatriot.news