Автор книги про Стіва Джобса напише книжку про Ілона Маска

276

Ілон Маск дуже відома та впливова особистість, а про таких людей часто пишуть книжки. Сьогодні він повідомив на своїй сторінці у Твіттер, що про нього буде написана нова книга. Вона описуватиме життя Ілона Маска, роботу та інші важливі події стосовно його компаній, як-от Tesla і SpaceX. Наприклад, нещодавно стало відомо, що він відкриє заклад харчування під брендом Tesla.

Як повідомляє pingvin.pro, автором біографічного видання буде Уолтер Айзексон, який писав книгу про Стіва Джобса, співзасновника Apple. Наразі, дата виходу книги невідома, але як відомо, цей процес не проходить швидко.

Примітно, що у Ілона Маска вже є книга про біографію. Однак, вона описує його життя до 2014 року. А відтоді було дуже багато різних змін, як у його житті, так і роботі та досягненнях його компаній. Нагадаємо, що днями Ілон Маск підтримав Epic Games, яка бореться з Apple.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?