Автор бестселера «Щоденник книгаря» — учасник 27 BookForum

Шон Байзелл — власник однієї з найбільших букіністичних крамниць Шотландії. У 2010 році почав вести сторінку у фейсбуці й без прикрас розповідати про будні книгарні, а згодом написав мемуари. 20 вересня Шон онлайн зустрінеться із українськими книголюбами. Як повідомляє пресслужба ГО «Форум видавців», подія пройде на сайті bookforum.ua, співорганізатор — видавництво «Наш Формат».

У «Щоденнику книгаря» автор описує 1 рік діяльності книжкового магазину в Шотландії. Місця з особливою магією та атмосферою: сотнями полиць та десятками тисяч видань, пошарпаних часом та рецензентами.

Офіційно «національне книжкове місто» з усіх боків оточене безлюдними зеленими пагорбами, мальовничими маєтками та природними пейзажами. Книга розкриває романтичну професію книгаря, автор розповідає про найцікавіші замовлення, найдивніші розмови з найрізноманітнішими клієнтами — ідейниками та буркунами, людьми, які життя не тямлять без книжок, та тими, хто просто шукає привід, щоб посваритися. Про все Шон розповідає «дотепно, цікаво, часом з випадковим шквалом отрути».

Українською мовою книгу перекладено та опубліковано у 2019 році видавництвом «Наш Формат».

Паралельно з головною любов’ю життя — книгами — Шон Байзелл полюбляє завантажувати на ютуб тематичні кавери пісень американської реп-групи «The Sugarhill Gang», а також є дописувачем про дику природу для «Amazon Kindles».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради, у партнерстві з Fedoriv Group. Зміст матеріалу є виключною відповідальністю організаторів і не відображає позицію УКФ.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.