Аваков назвав себе «російськомовним націоналістом» і закликав до розвитку «нашего языка» в Україні

2916

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав себе «російськомовним націоналістом» і закликав до розвитку «нашего языка» в Україні. Про це очільник МВС написав на своїй персональній сторінці в Facebook.

Аваков зазначив, що вважає українську “багатшою, образнішою та яскравішою” за російську. Водночас він зазначив, що літературна спадщина авторів українського походження, що писали російською, також належить українській культурі.

Зважаючи на це, міністр заявив, що Україна має не відмовлятися від російськомовних письменників минулого та розвивати російську мову в країні зараз.

“Я, російськомовний український націоналіст, впевнений, що ми повинні вітати розвиток НАШОЇ російської мови, якою розмовляють мільйони українців, і надати  їй можливість вільно розвиватися”, — заявив він.

При цьому Аваков виступив за те, щоб українська залишалася єдиною державною мовою. Однак російськомовні телеканали в Україні також мають функціонувати, на його думку.

“Більш того, в умовах підлої гібридної війни, розв’язаної проти України путінським режимом, в якій така велика пропагандистська складова, — ми не лише можемо, але і зобов’язані використовувати російську мову для контрпропаганди”, — пише Аваков.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!