Асєєв презентував у Гамбурзі свою книгу про концтабір «Ізоляція»

312

У Генконсульстві України в Гамбурзі в рамках проєкту Isolation. Must speak відбулася подіумна дискусія з журналістом й колишнім політичним в’язнем Станіславом Асєєвим та презентація його книги про концтабір «Ізоляція».

Як передає ukrinform.ua, про це повідомило Генконсульство України в Гамбурзі.

У дипустанові наголосили, що Асєєв впевнений, що про те, що відбувається у застінках катівні під назвою «Ізоляція» у Донецьку, про те, що цей концтабір взагалі створений і діє на окупованій Росією території, і те, що там досі утримують у жахливих умовах десятки людей, потрібно розповідати на усіх майданчиках. Лише так можна щось змінити.

У дипустанові додали, що посилив сигнали, які мають бути донесені світовій спільноті, показ у Генконсульстві документального фільму-есею Ірини Рябенької «Світлий шлях» з розповіддю Станіслава про жахіття, що відбуваються в тепер уже сумновідомій «Ізоляції», яка знаходиться в Донецьку на вул. Світлий шлях, 3.

Нагадаємо, Станіслав Асєєв отримав нагороду Free Media Awards 2020 у Гамбурзі.

Фото: Генконсульство України в Гамбурзі

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!