588 мільйонів гривень Український культурний фонд планує інвестувати у розвиток культури та креативних індустрій

246

Український культурний фонд планує інвестувати 588 мільйонів гривень у розвиток культури та креативних індустрій.

Як повідомляє ucf.in.ua, про це розповів Владислав Берковський, виконавчий директор УКФ, під час обговорення грантових програм на 2022 рік.

«Запитувана сума коштів для фонду від держави, яку ми заклали в бюджет на наступний рік, становить 588 мільйонів гривень. Це лише і винятково на підтримку грантових програм та, як результат, реалізацію культурно-мистецьких проєктів спільно з грантоотримувачами. Загальні ж витрати на розвиток культурної інституції, яка включатиме і фінансування проєктів, і операційну діяльність фонду та фінансування роботи наших експертних рад, плануємо на рівні 703 мільйонів гривень», – сказав він.

Нагадаємо, що за результатами грантового сезону-2021 Український культурний фонд підтримав 546 проєктів, підписав 510 договорів про надання фінансування та 36 договорів про надання стипендій на загальну суму відповідно 499,3 млн грн і 3,9 млн грн.

У новому грантовому сезоні Український культурний фонд матиме 9 програм та 29 ЛОТ-ів. Від початку листопада 2021 року і до січня 2022 року для заявників відкриватимуться можливості подаватися на гранти за напрямками «Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії», «Інноваційний культурний продукт», «Аудіовізуальне мистецтво», «Культура без бар’єрів», «Культурна спадщина», «Культура. Регіони», «Ґранд-подія», «Культурні столиці України» та «Культура плюс».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!