40 нардепів звернулися до СБУ з вимогою не пускати до України Сєрова, Сюткіна й інших російських гастролерів, які виступали в Криму

315

До СБУ направлено звернення 40 народних депутатів з 4 фракцій і груп з закликом не допускати в Україну російських артистів, які відзначилися антиукраїнською позицією.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв, передає Depo.ua.

“Досить! Якщо виступають перед окупантами в Криму чи підтримують анексію, нема чого їхати заробляти в Україні! 40 депутатів з 4 фракцій і груп звернулись до СБУ не допускати в Україну подібних персонажів загалом, і зокрема громадян РФ, гастролерів Сєрова і Сюткіна, які вирішили, що можна одночасно вчиняти антиукраїнські дії і отримувати прибутки від концертів в Україні. Хай на Росії співають”, – написав депутат.

Він зазначив, що очікує від СБУ принципової позиції щодо російських артистів.

“Ну і побачимо, чи готова СБУ проявити принциповість, як з “Воровайками”, яким видали заборону, чи ватні гастролери лізуть через свідому бездіяльність відповідальної установи. Мушу вчергове попередити СБУ – у разі вашої бездіяльності, концерти спокійно не пройдуть. Це неважко передбачити”, – наголосив Ар’єв.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!