40 митців із різних країн представили у центрі Варшави погляд на воєнні злочини росії проти України

Поки в Україні тривають активні бойові дії, в центрі Варшави відбулася виставка міжнародної мистецької резиденції BIRUCHIY TRANSCARPATHIA 022. ART WAR. Резиденція, втілена громадською організацією «Спілка Дослідників Сучасного Мистецтва», об’єднала 40 митців з України, Італії, США, Австрії, Великобританії, Франції, Чехії, Данії та Польщі.  Серед інших на масштабній виставці було продемонстровано роботи українських митців Жанни Кадирової, Іллі Ісупова, Влади Ралко, Володимира Буднікова, Олександра Глядєлова, Віктора Покиданця, Олексія Сая.

До експозиції виставки увійшли роботи, створені напередодні та у часи вторгнення й активних бойових дій: живопис, графіка (зокрема, серія плакатів воєнного часу), інсталяції, скульптура, фото та відеодокументація подій в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі, Бородянці, Києві, Харкові, Лисичанську та у інших українських містах, частково або повністю зтертих з лиця землі.
“Це найбільша поточна виставка українських митців у Польщі” – говорить президент ГО «Спілка Дослідників Сучасного Мистецтва» та комісар міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY Геннадій Козуб.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

docs.google.com