Статті Бійці полку «Азов» знайомляться з книжкою Леоніда Томи «Оповіді небесного чоловіка»
УГЛ,

В соціальному плані кожна людина є тим, які вона має переконання. І саме через переконання транслюються управляючі імпульси від олігархів в суспільство. Тому «грошові мішки» прикладають максимум зусиль, щоб в нашому народові залишилися лише два співрозмовники: телевізор і телеглядач. Та…

Статті Олексій Довгий
Сергій Гальченко,

Впродовж багатьох років Олекса Довгий був художнім керівником народного хору «Родень», а я його помічником і адміністратором.
Статті Левко Лук’яненко
Аскольд С. Лозинський,

Левко Лук’яненко був українським націоналістом за власним окресленням, борцем за свободу, дисидентом і одним з найбільш переслідуваних політичних в’язнів України.
Статті Микола Холодний
Георгій БУРСОВ,

Після смерті Миколи Холодного при зумисно нез’ясованих обставинах та ж сама, схильна до ідолотворення «широка українська літературна громадськість» цього літератора намагається не помічати
Статті Юрій Мушкетик Фото Володимира Коскіна
Зоя ПАЦАЛО,

Пам’ять про нього завжди зігріватиме серця вдячних читачів. І довго будуть сумувати ніжні тремтливі листочки дерев його садиби і заплави Дніпра, якими він умів так милуватися, як ніхто інший: по-своєму: стримано і суворо.
Статті Микола Владзімірський
Наталка ПОКЛАД,

Миколина криниця мережевої інформації, мережевої праці — для всіх нас: аби ставали обізнанішими, мудрішими, впевненішими, аби спілкувалися та єднались. Подякуймо йому за це та побажаймо нових успіхів.
Статті Володимир Дрозд
Людмила ТАРНАШИНСЬКА,

«Я – розіп’ятий між двох епох…» – зізнавався письменник, акцентуючи цим на трагічності власних свідомісних трансформацій, які він екстраполював і у внутрішній світ своїх героїв.
Статті євшан
УГЛ,

(До 130-ї річниці від дня народження Миколи Федюшки (1889 – 1919) Олег БАГАН 19-го травня у Калуші і містечку Войнилів, що на Івано-Франківщині, відбулася низка культурологічних заходів з ушанування визначного українського літературного критика, есеїста, бойового офіцера УГА, який героїчно…

1 2 3 165