Вигідний обмін валют у Кропивницькому

246

Питання вигідної покупки або продажу валюти актуальне завжди: хтось змінює невеликі суми перед зарубіжними поїздками або після них, хтось збирає валюту, періодично закуповуючи її великими порціями, а хтось намагається заробити на скачках курсів. Ті, хто часто міняє валюту, користуються власними лайфхаками.

Звичне місце конвертації валют для широких мас населення – обмінні пункти.  Ціни валют і їх відхилення від поточного біржового курсу в них сильно різняться.

“Раніше дуже багато обмінників на прохання клієнта фіксували курс на годину для великих сум, зараз їх стало набагато менше. Тому краще не тягнути з обміном до вечора: якось перед виходом з роботи в шість я знайшла вигідний обмінник, але, коли дісталася до нього через 15 хвилин, курс валюти вже був вище, хоча на біржі з гривнею не сталося нічого. В результаті конвертація обійшлася на 500 грн. більше”, – ділиться Віра Ланіна.

Правда, обмінник може брати додаткову комісію за свої послуги крім націнки до біржового курсу валюти. Деякі стикалися з комісіями до 3% від суми обміну, так що, перш ніж віддавати гроші касиру обмінника, поцікавтеся величиною додаткового збору.

У деяких Кропивницьких обмінників багато разів змінювалися банки-власники, але, незважаючи на це, курс там все одно чомусь залишався дуже привабливим, ділиться спостереженнями менеджер Віра Ланіна, яка багато років купує долари для виплати валютної іпотеки. Десь різниця між ціною купівлі та продажу може становити 25 коп., але, щоб знайти такий пункт, треба звіритися з агрегаторами, радить вона. Особливо вона рекомендує цей сайт курс валют Кропивницький.

Для вибору кращого обмінного курсу в Кропивницькому немає необхідності дзвонити в офіси банків. Всю необхідну інформацію можна отримати всього за кілька секунд в режимі онлайн.

Ви можете здійснити готівковий обмін в обмінному пункті, який пропонує найбільш вигідні значення. По кожному об’єкту доступна контактна інформація.

На сторінці представлені дані про курси обміну валют в головних офісах банків. Перед відвідуванням банку необхідно уточнити вказаний курс валюти за контактними телефонами структурних підрозділів. При обміні великих сум готівкової валюти банки і обмінні пункти можуть запропонувати обміняти валюту за більш вигідними курсами. Дізнатися спеціальні курси валют і адреси обмінників можна на сайті або по телефону гарячої лінії банку.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!