HBO виклав у мережу тизер екранізації роману-антиутопії Рея Бредбері (ВІДЕО)

 

В мережі з’явився тизер нової екранізації роману-антиутопії Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». Відео з’явилося на офіційній Facebook-сторінці телеканалу НВО, пише Читомо.

Дія фільму відбувається в недалекому майбутньому. Гай Монтеґ – молодий пожежник, чия робота полягає в тому, щоб спалити всі книги. Так влада хоче придушити думку і свободу дій громадян. Але герой починає ставити під сумнів свою роботу, коли зустрічається з дивною дівчиною, яка є членом підпільного клубу, в якому намагаються запам’ятати зміст книжок.

Режисер фільму – Рамін Бахрані, в головних ролях знімуться: Софія Бутелла, Майкл Шеннон, Майкл Б. Джордан, Лілі Сінґ, Мартін Донован, Грейс Лінн Кунг, Джейн Моффат та ін.

Прем’єру стрічки очікують навесні цього року.

 

 

«451 градус за Фаренгейтом» – роман-антиутопія американського письменника Рея Бредбері в жанрі наукової фантастики. Назва роману посилається на температуру 451 °F (233 °C), що, на думку Бредбері, є температурою самозаймання паперу. 1966 року французький режисер Франсуа Трюффо зняв на основі роману фільм.